اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

آخرین خبر نهضت ملی مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۷ /۰۷ /۱۴۰۱

آخرین خبر نهضت ملی مسکن

​مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تایید نهایی ۱۰۲ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن گزارش داد و گفت: پبشرفت فیزیکی سایت‌های نهضت ملی مسکن تهران به ۴۰ درصد رسیده است.

متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، خلیل محبت خواه بیان کرد: از شروع ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان تهران تاکنون از مجموع 980 هزار نفر متقاضی ثبت نامی مسکن حدود 102 هزار نفر یعنی حدود 10 درصد کل ثبت نامی ها پس از بررسی های کامل تایید نهایی شده اند.

وی افزود: بر اساس برنامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی سهمیه استان تهران برای ساخت مسکن 600 هزار واحد است که شامل شهرهای جدید پردیس، پرند، هشتگرد، ایوانکی، ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن می شود.

وی از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی نهضت ملی مسکن در پاکدشت، اسلامشهر، رباط کریم و قرچک گزارش داد و گفت: سرعت بخشیدن در ساخت و ساز نهضت ملی مسکن استان تهران و شروع واگذاری های جدید به کارگزاران در دست انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران یادآور شد: در این راستا تحویل زمین سه سایت در مجموع و به مساحت 145 هکتار شامل عدل آباد اسلامشهر به میزان 60 هکتار، بازارک رباط کریم به میزان 82 هکتار و نسیم شهر در جوار شهرستان رباط کریم به میزان 3 هکتار تکمیل شده است. ضمن این‌که قرار است در هفته دولت عملیات اجرایی سایتهای جدید شروع شود.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: آخرین خبر نهضت ملی مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: