اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

آخرین قیمت مسکن در تهران

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۱

آخرین قیمت مسکن در تهران

گروه خبری تهران بزرگ : برخی فروشندگان ملک در هنگام تفاهم نهایی با خریدار، خواهان درج بندی جدیدی برای قرارداد می‌شوند؛ بندی که در آن فروشنده بین  ۲۴ تا ۷۲ ساعت از خریدار زمان می‌خواهد تا در صورتی که نتوانست ملک را بخرد، این قرارداد جاری و نهایی خواهد شد.

شرط مالکان برای خریدار:

بررسی بازار خرید و فروش مسکن از شرط برخی فروشندگان مسکن برای خریداران بیان می کند. برخی فروشندگان مسکن در زمان تفاهم نهایی با خریدار، خواهان درج بندی جدیدی برای قرارداد می‌شوند؛ بندی که در آن فروشنده بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت از خریدار زمان می‌خواهد تا در صورتی که نتوانست ملک جدید متناسب با بودجه خود را بخرد این قرارداد جاری و نهایی باشد.

بر اساس این بند، در صورتی که فروشنده نتواند ملک مناسب خود را بیابد قرارداد فروش ملک قابل فسخ خواهد بود. این شرط جدید به بدلیل نوسان بازار و تغییرهایی ناگهانی روزانه قیمت های پیشنهادی مسکن است.

نوسانات قیمت علت اصلی این شرط:

به گفته برخی مشاوران املاک، فروشندگانی که قصد فروش ملک خود را دارند، پس از فروش ملک قبلی خود با تغییرات قیمت های پیشنهادی در بازار روبه رو می شوند و به همین دلیل، پس از فروش ملک خود، دیگر نتوانستند نسبت به خرید ملک جدید اقدام کنند.

برخی کارشناسان بازار مسکن، بر این باورند، فروشندگانی که ملک خود را به دلیل تورم‌، قیمت های پیشنهادی خود را تغییر می‌دهند باعث می شود خریدار در چند روز قیمت های متفاوتی دریافت کند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: آخرین قیمت مسکن در تهران - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: