اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

آخرین گزارش های نهضت ملی مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

آخرین گزارش های نهضت ملی مسکن

معاون مسکن وزیر راه وشهرسازی گفت: برای ساخت ۴میلیون واحد نهضت ملی مسکن ۴۰۰۰هزار میلیارد تومان هزینه کرده ایم.

به گزارش تهران بزرگ، به گفته معاون مسکن وزیر راه وشهرسازی تمامی واحد‌های نهضت ملی مسکن بیمه کیفیت دارند.

ساخت ۴میلیون واحد مسکونی مورد هدف دولت:

محمود محمودزاده گفت: ۴میلیون واحد مسکونی مورد هدف دولت است. از نظر اقتصادی بیش‌ از ۴۰۰۰هزار میلیارد تومان فقط در حوزه ساخت بدون لحاظ خدمات و زمین باید برای آن لحاظ شود.

محمودزاده گفت: در صورتی که ۷۰درصد از هزینه‌ها مربوط به بخش مصالح ساختمانی باشد بیش از ۲هزار و ۸۰۰هزار میلیارد در حوزه مصالح ساختمانی گردش مالی بوجد می آورد. به گفته وی مهمترین بخش های مطرح در این موضوع، مصالح ساختمانی است که باید تامین شود.

همچنین در حوزه ایجاد اشتغال هم طبق آمار‌های تدوینی در ۱۲۰متر ساختمان ۲.۲ شغل به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد می‌شود که در مجموع ۸ونیم میلیون اشتغال ایجاد می‌کند.

معاون مسکن وزیر راه وشهرسازی می‌گوید: در حوزه تسهیلات انتظار ویژه داریم که سیستم‌ بانکی برای پرداخت تسهیلات حمایت کند. هم اکنون قرارداد با بزرگترین شبکه اجتماعی که ۳ونیم میلیون نفر را پوشش می‌دهد داریم و ۲۵ تفاهم با دستگاه‌های مختلف را مطرح کرده‌ایم که دو قرارداد آن که شامل ساخت ۲۰۰هزار مسکن است را با اتاق تعاون به نتیجه رسیدیم.

محمود محمودزاده گفت: در صنعت ساختمان کشور تمام پروژه‌های مسکن از بیمه کیفیت برخوردار خواهند بود و برای ۱۰ سال تمام اجزای ساختمان بیمه کیفیت دارند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: آخرین گزارش های نهضت ملی مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب