اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

 آماده سازی واحد های نهضت ملی مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۱

 آماده سازی واحد های نهضت ملی مسکن

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس از تحویل ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن تا پایان امسال گزارش داد.

واحد های نهضت ملی مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، اقبال شاکری در مراسم اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان بیان کرد: قرار است ۲۰۰ هزار واحد از سالانه یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن را تعاونی‌ها انجام دهند.

وی با اشاره به بالا بودن شتاب طرح نهضت ملی مسکن در کشور افزود: توسعه‌ای که آغاز شده، این صنعت را جهانی می‌کند؛ گروه‌های دانش بنیان از نمایندگان مجلس خواستند تا بر دولت در راستای اجرای قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان تاکید کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: قرادادی با شرکت‌های خارجی با محوریت اتاق تعاون ایران امضا شود که این شرکت‌ها بتوانند با شرکت های ایرانی در تعامل باشند و کمیسیون مشترک برگزار کنند و از پروژه‌های صنعت احداث در کشور که در حال اجراست، بازدید شود و خارجی‌ها با توانمندی‌های شرکت‌های عمرانی و ساخت و ساز ایرانی آشنا شوند.

شاکری با اشاره بر اینکه ظرف ۵ تا ۶ ماه آینده بخش مهمی از طرح احداث سالانه یک میلیون مسکن در دولت سیزدهم، نهایی می‌شود بیان کرد: ۶۰۰ هزار واحد از نهضت ملی مسکن تا آخر امسال تحویل داده خواهد شد و یک انقلاب بزرگ صنعتی به کشور به ارمغان می رسد.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان:  آماده سازی واحد های نهضت ملی مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: