اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

بازار مسکن آمریکا

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

بازار مسکن آمریکا

عرضه مسکن در آمریکا رکورد زده و قیمت‌ها برای اولین بار در ۹ سال اخیر کاهشی شده است.

قیمت مسکن در آمریکا:

تنها ۵ ماه پیش بود که «بلومبرگ» گزارشی در خصوص این که بازار مسکن آمریکا بازار فروشندگان شده است می‌گذرد. در آن زمان قیمت مسکن در آمریکا به شدت رو به افزایش بود و فروشنده در بازار روند کاهشی به خود گرفته بود.

اما حالا اوضاع کاملا برعکس شده است؛ آن هم طی فقط ۵ ماه. حال سوال این است که در بازار مسکن آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر چه رخدادی بوجود آمده است؟

بلومبرگ در بخشی از گزارشش وضعیت آقای جورج جاکویا را بیان می کند که یک بازنشسته ۷۰ ساله است و در ماه مه (اردیبهشت – خرداد) خانه خود را به قیمت ۱.۷ میلیون دلار به فروش گذاشته است.

در اوج داغ بودن بازار مشاوران املاک به وی قول داده بودند که به سرعت خانه‌اش را خواهند فروخت. اما حالا ۳ ماه از آن موقع می‌گذرد و کسی برای خرید خانه تمایل نشان نمی دهد.

به همین خاطر هم آقای جاکویا قیمت خانه خود را ۴۰۰ هزار دلار کاهش داده است؛ یعنی حدود ۲۵ درصد کمتر از قیمت اولیه. به طور کل در ماه گذشته میلادی ۱۱ درصد خانه‌های لوکس شرق نیویورک قیمت هایشان را اغلب بین ۱۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلار کمتر نرخ تعیین شده قرار دادند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: بازار مسکن آمریکا - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب