اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

بیشترین معاملات مسکن در تهران

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۳ /۰۷ /۱۴۰۱

بیشترین معاملات مسکن در تهران

براساس گزارش های منتشر شده از سوی بانک مرکزی بیشترین معاملات مسکن در تهران مربوط به خانه های زیر 80 متر است که قیمت کل آنها به 3 میلیارد و 100 میلیون نمی‌رسد. بررسی‌های موجود نشان می‌دهد در مناطق شرقی تهران بیش از سایر مناطق می‌توان آپارتمان‌های مناسبی با این دو ویژگی پیدا کرد.

آپارتمان‌های زیر قیمت:

به گزارش تهران بزرگ، فایل‌های سبز -آپارتمان‌هایی که زیر قیمت منطقه برای فروش پیشنهاد می‌شوند- نسبت به دو ماه گذشته افزایش پیدا کرده است، با این وجود همچنان آمارهای رسمی بانک مرکزی و مرکز آمار ایران از افزایش قیمت ملک در تهران خبر می دهند.

براساس فایل‌های پیشنهادی برای فروش در سایت‌های فروش ملک، محلات شرقی تهران مانند تهرانپارس، پیروزی، نظام آباد، جشنواره بیشترین فایل‌های آپارتمان‌های زیر 3 میلیارد تومانی را به خود اختصاص داده‌اند. در مجیدیه جنوبی آپارتمانی 71 متری نوساز به قیمت 2 میلیارد و 982 میلیون تومان برای فروش قرار داده شده است.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: بیشترین معاملات مسکن در تهران - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب