اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

تامین نیاز مسکن مردم

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

تامین نیاز مسکن مردم

شهردار تهران با اشاره به اینکه هیچ نهادی به اندازه شهرداری تهران نمی تواند در حوزه مسکن موثر باشد،‌گفت: ما در تهران خود را نسبت به مسکن مردم حساس و متعهد می دانیم.

جلسه قرارگاه مسکن شهر تهران:

به گزارش تهران بزرگ، چهارمین جلسه قرارگاه مسکن شهر تهران به ریاست علیرضا زاکانی شهردار صبح امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۱، در محل ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

علیرضا زاکانی در سخنانی با اشاره بر این موضوع که موضوع مسکن در شهر تهران بسیار مهم است، گفت: در حوزه تامین مسکن در شهر تهران مسیری در حال طی شدن است که این مسیر نیاز به جدیت و دقت دارد، زیرا ما در تهران خود را موظف می دانیم که نسبت به مسکن مردم حساس و متعهد باشیم.

شهردار تهران با بیان این مطلب که هیچ دستگاهی به اندازه شهرداری تهران نمی تواند موثر باشد و ما به این اثرگذاری اعتقاد داریم، افزود: تشکر می کنم از دوستانی که زمینه انعقاد تفاهم نامه را فراهم کردند، اما باید بر نحوه انجام قراردادها متعد بود تا به وعده های داده شده عمل شود.

وی ادامه داد: هر اتفاقی که در شهر می خواهد رخ بدهد، باید با توجه به تجارب گذشته انجام شود و تجارب گذشته نیز سرشار از توفیقات و ناکامی هاست که ما باید به سمت افزایش رشد و پیشرفت باشیم و از ناکامی ها پرهیز کنیم.

پس از سخنان علیرضا زاکانی شهردار تهران، قرارداد همکاری مشترک بین شهرداری تهران و انجمن سازندگان مسکن و ساختمان با هدفگذاری ساخت ۳۰ هزار واحد مسکن در دستور کار قرار گرفت.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: تامین نیاز مسکن مردم - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب