اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

خبر جدید وزیر راه درباره بازار اجاره مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۸ /۰۷ /۱۴۰۱

خبر جدید وزیر راه درباره بازار اجاره مسکن

وزیر راه و شهرسازی درباره وضعیت جدید طرح مسکن مهر، گفت: ما ۶۰ هزار واحد را آماده کرده‌ایم و ۶۰ هزار واحد دیگر مانده است که درحال آماده‌سازی انشعاب آب و برق آنها هستیم.

وزیر راه و شهرسازی و وضعیت مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره وضعیت جدید طرح مسکن مهر، گفت: ما ۶۰ هزار واحد را آماده کرده‌ایم و ۶۰ هزار واحد دیگر مانده است که درحال آماده‌سازی انشعاب آب و برق آنها هستیم. ۶۰ هزار دیگر هم متأسفانه مشکل حقوقی دارند که در دادگاه‌ها در حال بررسی است.

وی در رابطه با اختصاص زمین رایگان توسط دستگاه‌های دولتی اظهار کرد: روند این موضوع تا حدی درحال انجام است اما آنگونه که باید پیش نمی رود.

وزیر راه و شهرسازی درباره جلوگیری از سوداگری اجاره‌بها، افزود: این موضوع در قانون مصوبه سران مشخص شد و در بسته حمایتی دولت هم دیروز در دستور کار قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: اجاره‌نامه‌ها بر اساس قانون و فتوای مقام معظم رهبری انجام می‌شوند. اینکه در شهرهای کوچک، اجاره‌بها کمتر از ۲۵ درصد باشد، به عهده خود مالکان است اما بالاتر از این مقدار تخلف محسوب می شود.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: خبر جدید وزیر راه درباره بازار اجاره مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: