اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

روزهای پایانی فصل اجاره

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

روزهای پایانی فصل اجاره

با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل اصلی اجاره، قیمت‌ها رو به کاهش رفته است.پیدا کردن آپارتمان مناسب در این بازار که قیمت گذاری‌ها مبنای خاصی ندارد و هرمستأجر تجربه تازه و متفاوتی از نحوه قیمت گذاری دارد،کمی بهتر شده است

بازار اجاره مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، بررسی فایل‌های اجاره حاکی از آن است که مالکان نسبت به هفته‌های گذشته قیمت های پیشنهادی بهتری را برای اجاره پیشنهاد می‌دهند. به نظر می‌رسد مالکانی که هنوز موفق به پیدا کردن مستأجر مناسب برای املاک شان نشده‌اند حاضرند با قیمت مناسب ‌تری املاک شان را اجاره دهند.

به گفته یک مستأجر که به تازگی مجبور به جابه جایی شده ، یکی از مالکان شرط افزایش ودیعه در 6 ماه دوم قرار داد به مبلغ 50 میلیون تومان را داده بود، آن هم برای ملکی 50 متری در خیابان پلیس که قیمت رهن 100 میلیون تومان و قیمت اجاره ماهیانه 4 میلیون تومان در نظر گرفته شده بود.

بسیاری از مستأجران قراردادهای خود را بیش از سقف گزارش شده مصوب سران قوا تمدید کرده بودند. موضوعی که اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس هم آن را تایید می‌کند و باور دارد که این مصوبه به این منظور بود که دولت بگوید این بازار رها نشده و بی تفاوت از کنار آن عبور نکرده است.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: روزهای پایانی فصل اجاره - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب