اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

زمان ثبت‌نام جدید مسکن ملی

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

زمان ثبت‌نام جدید مسکن ملی

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه راه و شهرسازی بیان کرد دور جدید ثبت‌نام مسکن ملی از هفته بعد شروع می‌شود.

ساخت مسکن ملی:

به گزارش تهران بزرگ، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی امروز در آستانه یک سالگی دولت در گزارشی به ارائه آمار از وضعیت ساخت مسکن ملی پرداخت.

محمود محمودزاده گفت: افزایش ساخت‌وساز توسط بخش خصوصی یکی از راهبردهای جهش تولید مسکن بود که بتوانیم آمار را از صدور ساخت ۳۰۰ تا ۳۵۰هزار واحد پروانه ساختمانی در سال‌های اخیر افزایش دهیم.

محمودزاده افزود: در همین راستا به ارائه طراحی برای افزایش سهم بخش خصوصی در تسهیلات ساخت مطابق سقف طرح‌های حمایتی پرداختیم که اگر ساخت‌وساز صنعتی باشد ۲۰درصد به مبلغ تسهیلات افزایش داده می شود.

وی گفت: نتیجه این سیاست این است که اکنون بیش از ۳۳۵هزار متقاضی خودمالکی در پنج ماهه نخست سال برای تولید مسکن ثبت‌نام کردند. این موضوع حاکی از آن است که درخواست تولید مسکن در سال ۱۴۰۱ رشد چشمگیری خواهد داشت.

معاون مسکن و ساختمان توضیح داد: سازندگان می‌توانند تمام مراحل درخواست را بدون مراجعه حضوری انجام دهند که با این سیاست از امضا طلایی خودداری شده است. متقاضی با بازدید از سامانه و انتخاب شعبه بانکی اقدام به دریافت تسهیلات ساخت می‌کند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: زمان ثبت‌نام جدید مسکن ملی - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب