اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

سومین نمایشگاه بین‌المللی مسکن و شهرسازی در تهران

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۷ /۰۷ /۱۴۰۱

سومین نمایشگاه بین‌المللی مسکن و شهرسازی در تهران

سومین نمایشگاه مسکن و شهرسازی به عنوان بزرگترین و معتبرترین رویداد شناخته شده در حوزه مسکن و شهرسازی از تاریخ ۳ تا ۵ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

سومین نمایشگاه مسکن و شهرسازی:

به گزارش تهران بزرگ، سومین نمایشگاه مسکن و شهرسازی به عنوان شهر ساخت بزرگترین و معتبرترین رویداد شناخته شده در حوزه مسکن و شهرسازی به مناسبت روز جهانی شهرها از تاریخ ۳ تا ۵ آبان ماه ۱۴۰۱ با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان، انجمن‌ها و اتحادیه‌ها در مصلای امام خمینی ( ره) برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با رویکرد حمایت از تولید داخل در توسعه شهری با همکاری بخش‌های خصوصی و دولتی حوزه‌های مسکن و شهرسازی، شهرداری‌ها، انبوه‌سازان، هلدینگ‌های ساختمانی، شرکت‌های تاسیساتی، تجهیزاتی و اداوت ساختمانی نوین، شرکت‌های حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست با ایجاد شرایط مناسب جهت حضور شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها به‌منظور تعامل بیشتر از علوم و فنون روز با هدف؛ کمک به رشد اقتصاد مسکن و شهرسازی و استفاده از فناوری ها و تجربیات موفق شهرها، ایجاد کار، اشتغال و کارآفرینی؛ جذب و هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی  جهت ورود به پروژه‌های کلان مسکن و شهرسازی به‌منظور ایجاد رونق و توسعه شهرها؛ معرفی توانمندی انبوه‌سازان و شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت مسکن و شهر سازی؛ ارتقاء روش‌های علمی تکنولوژی های نوین مورد استفاده در صنعت مسکن و شهرسازی برگزار می گردد.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: سومین نمایشگاه بین‌المللی مسکن و شهرسازی در تهران - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: