اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

شروع طرح نهضت ملی مسکن در ۳ نقطه تهران

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۷ /۰۷ /۱۴۰۱

شروع طرح نهضت ملی مسکن در ۳ نقطه تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از شروع طرح ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در سه نقطه پایتخت و اسلامشهر خبر داد.

دور جدید طرح نهضت ملی مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، خلیل محبت‌خواه با اشاره به تحویل زمین سه سایت در جنوب غرب استان و شروع دور جدید احداث در نهضت ملی مسکن، بیان کرد:‌ سایت عدل‌آباد اسلامشهر به میزان 60 هکتار، بازارک رباط کریم به میزان 82 هکتار و نسیم شهر نیز در جوار شهرستان رباط کریم به میزان 3 هکتار تحویل قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) داده شده تا اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با دعوت از کارگزاران برای شروع و مذاکره با اداره کل راه و شهر سازی استان تهران اظهار کرد: 145 هکتار زمین تحویلی این اداره کل دارای مجوزهای شروع عملیات اجرایی بالاخص مجوز کمیسیون ماده 5 است.

محبت خواه گفت: قبل از تحویل سایت‌های جدید طی یکسال گذشته در دولت سیزدهم تمام موارد مربوط به تامین زمین نهضت ملی مسکن در کمیته تخصیص زمین راه و شهر سازی استان تهران، دبیرخانه کمیسیون ماده 5 و کمیسیون‌های مربوطه در محل استانداری تهران با برگزاری جلسات بسیار نهایی شده است.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: شروع طرح نهضت ملی مسکن در ۳ نقطه تهران - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: