اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

صلاحیت نداشتن مشاوران املاک در ثبت قراردادهای پیش فروش مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۸ /۰۷ /۱۴۰۱

صلاحیت نداشتن مشاوران املاک در ثبت قراردادهای پیش فروش مسکن

گروه خبری تهران بزرگ: به گفته خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، قرارداد‌های پیش فروش مسکن باید در دفاتر اسناد رسمی امضا شوند و امضای آن توسط مشاوران املاک مورد قبول نیست.

پیش فروش مسکن:

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: امضای قرارداد‌های پیش فروش مسکن توسط مشاوران املاک مورد قبول نیست و باید در دفاتر اسناد رسمی امضا شوند.

آقای خلیل محبت خواه گفت: افراد متقاضی پیش فروش مسکن حتما قبل از قرارداد، یک استعلام از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مبنی بر قانونی بودن یا نبودن قرارداد داشته باشند و سپس نسبت به پرداخت جهت پیش فروش مراجعه نمایند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: صلاحیت نداشتن مشاوران املاک در ثبت قراردادهای پیش فروش مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: