اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

عدم پرداخت بودجه صندوق ملی مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

عدم پرداخت بودجه صندوق ملی مسکن

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال در بودجه تصویب کردیم که ۲۵ هزار میلیارد تومان به صندوق ملی مسکن واریز شود که متأسفانه تاکنون حتی یک ریال هم به این صندوق اختصاص داده نشده است.

‌کم کاری سازمان برنامه و بودجه:

به گزارش تهران بزرگ، علی اصغر خانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی بیان کردند: حال و روز مسکن خوب بحرانی است، این در حالی است که طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی باید امسال دو میلیون مسکن به مردم تحویل داده شود.

وی بیان کرد: با برخوردهایی که امروز سازمان برنامه و بودجه دارد هیچ اتفاقی در زمینه ساخت مسکن نخواهد افتاد. امسال در بودجه تصویب کردیم که ۲۵ هزار میلیارد تومان به صندوق ملی مسکن واریز شود که متأسفانه تاکنون حتی یک ریال هم به این صندوق اختصاص داده نشده است.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کردند: سازمان برنامه و بودجه هیچ اعتقادی به ساخت دو میلیون مسکن ندارد که باید با آنان برخورد شود، چرا که در غیر این صورت سال آینده با بحران مسکن رو به رو می شویم.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: عدم پرداخت بودجه صندوق ملی مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب