اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

قیمت آپارتمان‌های ۶۰ متری در مرکز تهران چقدر است

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

قیمت آپارتمان‌های ۶۰ متری در مرکز تهران چقدر است

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۶۰ متری مرکز تهران می پردازیم.

قیمت آپارتمان‌های مرکز تهران:

از آنجایی که مناطق مرکز تهران جز مناطق پرطرفدار پایتخت است و دسترسی آسان به تمام خدمات رفاهی حمل و نقلی، آموزشی، تفریحی و پزشکی را در بر دارد انتخاب خوبی برای خرید خانه می باشد. به همین دلیل این گزارش را مختص به برسی قیمت واحد های ۶۰ متری در مناطق مرکزی تهران کردیم.

برای خرید واحد آپارتمانی در میدان‌ولیعصر با متراژ ۵۷ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به اینکه ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته است، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نیازمندید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در مرکز تهران را دارید، با سرمایه ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب را در محله جهاد تهیه کنید.

همچنین واحدی ۶۰ متری در فاطمی درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل ۳ میلیارد تومان را دارا می باشد.

اگر محله بلوار کشاورز را برای خرید مسکن در نظر دارید می‌توانید واحدی ۶۰ متری که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد را با قیمتی مبنی ‌بر ۳ میلیارد تومان تهیه کنید.

اگر به واحد های نوساز علاقه دارید، می‌توانید واحدی در محله امیر آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان تهیه کنید.

اگر در میدان‌انقلاب قصد خرید خانه دارید، می توانید واحد آپارتمانی ۹ ساله با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین اگر واحدی نوساز با همین قیمت می‌خواهید، میتوانید واحدی ۵۵ متری با ۲ اتاق خواب را به قیمت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تهیه کنید.

آپارتمانی ۱۲ ساله در یوسف‌آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می باشد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متغیر است.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: قیمت آپارتمان‌های ۶۰ متری در مرکز تهران چقدر است - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب