اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

قیمت بالای مسکن در پرتغال

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۱

قیمت بالای مسکن در پرتغال

نتایج بررسی‌ها حاکی از آن است که بسیاری از جوانان پرتغالی از قیمت بالای مسکن رنج می‌برند و تا سنین بالا نمی‌توانند از والدین خود جدا شده و تشکیل خانواده بدهند.

چتاش جوانان پرتغالی:

به گزارش تهران بزرگ،اس ار اف سوئیس در گزارشی به قیمت بالای مسکن به عنوان چالشی بزرگ برای جوانان پرتغالی اشاره کرده و نوشت: جوانان از قیمت بالای مسکن در پرتغال نگران هستند. بسیاری از جوانان پرتغالی نمی توانند در این شرایط از والدین خود جدا شده و تشکیل خانواده بدهند.

مطالعه‌ای که اخیرا توسط اداره آمار اروپا، یورو استات منتشر شده است حاکی از آن است که پرتغالی ها به طور متوسط ​​طولانی ترین مدت از عمر خود را با والدین خود می مانند. یوخن فاجت، یک روزنامه نگار آزاد در پرتغال می گوید دلیل اصلی آن بی پولی است.

این روزنامه نگار همچنین از دستمزدهای پایین در پرتغال سخن گفته و اظهار کرد: دستمزدها در پرتغال دستمزد بسیار پایینی است، اما اجاره بها و قیمت مسکن بسیار بالاست. بازار مسکن نه در هنگام اجاره و نه هنگام خرید درست کار نمی کند. بازار کار به پرتغالی ها تضمین نمی کند که بتوانند زندگی مستقل داشته باشند.

به گفته فاجت، تصور اینکه چند آپارتمان در حال حاضر در پرتغال خالی است، سخت است. کل بلوک های آپارتمانی، به ویژه در اطراف شهرها، خالی از سکنه است، زیرا هیچکس توان خرید آنها را ندارد. این شرایط با بحران کرونا و جنگ اوکراین افزایشی شد.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: قیمت بالای مسکن در پرتغال - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: