اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

ماجرای حقوق بازنشستگان و حق مسکن کارگران

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۸ /۰۷ /۱۴۰۱

ماجرای حقوق بازنشستگان و حق مسکن کارگران

بازنشستگان در انتظار مصوبه افزایش حقوق هستند و کارگران منتظر حق مسکن ۶۵۰ هزار تومانی و دولت نگران بابت به تصویب رساندن هر دو آنها با هم است.

نگرانی های دولت:

به گزارش تهران بزرگ، پیش از این گفته میشد که قرار است نظر دولتی ها نیمه مردادماه درباره افزایش حقوق بازنشستگان بیان شود و بازنشستگان این ماه بر طبق مصوبه شورای عالی کار،‌ حقوقشان را با ۳۸ درصد افزایش بگیرند.

اما چنین چیزی ممکن نشد. در عین حال مصوبه حق مسکن ۶۵۰ هزار تومانی کارگران هم در انتظار تصمیم دولت برای تصویب  است و دولتی ها هم هیچ دلیلی را برای این تاخیر گزارش نکرده اند، به نظر می رسد دولت برای ابلاغ این مصوبه ها از پیامدهای آنها نگران است.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: ماجرای حقوق بازنشستگان و حق مسکن کارگران - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: