اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

مشکلات در ثبت نام ملی مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۰۸ /۰۷ /۱۴۰۱

مشکلات در ثبت نام ملی مسکن

به گفته مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی باید هر چه سریع تمامی کار ها تکلیفش مشخص شود.

تعیین تکلیف باقیمانده های ثبت‌نامی طرح نهضت ملی مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی از ثبت‌نام ۹۸۱ هزار نفر در نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت‌: ۷۳هزار نفر باقیمانده ثبت‌نامی طرح نهضت ملی مسکن پایتخت باید سریعتر وضعیتشان مشخص شود.

خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در جلسه با مدیران عامل شهرهای جدید پرند، پردیس، اندیشه، هشتگرد و ایوانکی بر تعیین تکلیف ۷۳ هزار نفر باقیمانده ثبت‌نامی در طرح نهضت ملی مسکن استان تهران به‌صورت ویژه تاکید و اظهار کرد:‌ تعیین تکلیف تمامی متقاضیان ظرف هفته جاری در شهرهای جدید می‌بایست هرچه سریع‌تر حل شود.

محبت‌خواه در ادامه افزود: در استان تهران ۴۳۴هزار نفر در شهرهای جدید ثبت‌نام نهضت ملی مسکن داشته‌اند که در مرحله اول می‌بایست متقاضیان باقیمانده هرچه سریعتر مشخص شوند.

همچنین مقرر شد در اولین جلسه شورای مسکن استان نیز وضعیت مساکن مهر ناتمام شهرهای جدید نیز تکلیفشان مشخص شود.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: مشکلات در ثبت نام ملی مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: