اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

5/5

مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن

مرکز فوق تخصصی خرید، فروش، تهاتر، رهن و اجاره
خرید و فروش و تهاتر مستقیم انواع ملک و مستغلات
امروز ۰۸ /۰۷ /۱۴۰۱
رهن و اجاره
خدمات رسمی املاک
مستغلات
مرجع املاک
تهران بزرگ
املاک تهران بزرگ
بین الملل
خدمات برون مرزی

خدمات مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن

10/10

شما در حال بازدید از صفحه مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن هستید ، این محتوا و مطلب توسط املاک تهران بزرگ گردآوری و تودین شده است ، بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن به ادامه این صفحه مراجعه نمایید .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023

بررسی مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن

مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن یکی از موضوعاتی است که این روزها مورد توجه سازندگان و خریداران قرار گرفته است ، در حال حاضر مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن بیشتر در زمینه های آپارتمان ، زمین ، ملک کلنگی و مستغلات انجام میشود ،، یکی از مهمترین مسائل و نکانی که هنگام مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن باید مد نظر قرار دهیم ، سلامت ملک مورد نظر دید قانون میباشد ، توجه به مشکلات اسنادی ، شهرداری ، ثبتی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که بمنظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان باید مد نظر داشته باشیم .
در ادامه این مطلب توسط پایگاه خبری املاک تهران بزرگ به بررسی دقیق تر موضوع مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن میپردازیم .

خرید ملک یکی از موضوعاتی است که به دلایل متعدد برای افراد حائز اهمیت است ، اهمیت ملک در حوزه سرمایه گذاری ، تامین مسکن برای خانواده ها ، وجود یک سرپناه و ... باعث شده است که این صنعت همیشه مورد توجه سرمایه گذاران ، سازندگان ، عموم افراد در جامعه قرار گیرد.

پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ

چه کسانی بدنبال مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن هستند؟

معمولا افراد و شرکت هایی جویای مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن هستند که در زمینه ساخت ساز ملک و املاک و یا بطور کلی در حوزه صنعت ساختمان فعالیت میکنند ، مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن همچنین یکی از مهم ترین مقاصد خانواده ها برای تامین مسکن است ، مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن میتواند به چندین روش انجام پذیرد ، خرید ملک ملک مورد نظر است . بصورت پیش فروش و یا نقدی ، خرید ملک بصورت اقساطی و ... که با توجه به شرایط متقاضی و خریدار قابل انجام است ، یکی نکاتی که هنگاه عقد قرارداد خرید ملک میبایست در نظر داشته باشیم ، توجه به مفاد حقوقی ملک مورد نظر است .

متقاضیان مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن :

مرکز املاک و مستغلات تهران بزرگ از جمله مجموعه هایی است که بیش از 20 سال سابقه خرید انواع املاک در کشور را داشته و میتواند خدمات مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن را به متقاضیان ، سازندگان حقیقی و حقوقی ارائه دهد ، این مرکز با دارا بودن زیرساخت های قدرتمند توانایی مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن را در مبالغ کلان داشته و در زمینه هایی همچون خرید آپارتمان ، خرید زمین ، خرید تاسیسات و تجهیزات ساختمان ، خرید اهن ، خرید مصالح ساختمانی و ... خدمات ارائه میدهد .

مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن توسط املاک تهران بزرگ:

بیشترین مورد مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن شامل آپارتمان هایی است که بابت استفاده شخصی خانواده ها و عموم افراد در جامعه انجام میشود ، در حال حاضر مشکل تامین زمین برای ساخت مسکن بصورت خرید ملک کلنگی ، خرید ملک آپارتمانی ، خرید ملک ویلایی ، خرید زمین و .... انجام میشود .

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان شهریور ماه امسال مساله زمین جهت ساخت مسکن را در کشور برطرف می شود.

رستم قاسمی روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت درباره مسکن مهر گفت: ساخت مسکن مهر حدود ١٢ سال طول کشید و هنوز ٢٠٠ هزار از واحدهای آن به اتمام نرسیده است.

نیازمندیهای ساخت مسکن:

وی ادامه داد: از مهر ماه سال گذشته مرحله‌ی شناسایی نیازمندیهای ساخت مسکن آغاز شد و امروز یک و نیم میلیون واحد نهضت ملی مسکن در مراحل خاک برداری تا نازک کاری در دست انجام  است.

قاسمی گفت: برنامه ما بر اساس دستور رییس جمهور این است که تا پایان شهریور ماه  سهم زمین چهار میلیون مسکن نهضت ملی مسکن را تعیین تکلیف کنیم و مشکلات آن را حل کنیم.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در مسکن مهر کل زمین هایی که  به این طرح تعلق گرفت معادل یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد بود و باقی زمین هایی بود که متعلق به مردم بود اما در طرح نهضت ملی مسکن همه زمین ها، متعلق به دولت است و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار خواهیم داد.

وی تاکید کرد: راهبرد ما این است در شهرهایی که زمین داریم زمین را ویلایی به مردم واگذار کنیم یعنی قطعه ۲۰۰ متری به مردم واگذار می کنیم، وام می دهیم  و  ساخت خانه از سوی متقاضی شروع می شود.

فهرست مطالب

فرم ثبت درخواست: