اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

معرفی متقاضیان مسکن روستایی به بانک

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۱

معرفی متقاضیان مسکن روستایی به بانک

رئیس بنیاد مسکن با بیان اینکه دولت با متعهد شدن مابه التفاوت نرخ سود وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی موافقت کرد گفت: متقاضیان واجد شرایط می توانند برای تشکیل پرونده از فردا به شعب بنیاد مسکن مراجعه کنند.

وام مسکن روستایی:

به گزارش تهران بزرگ، اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پاسخ به این پرسش که دو روز پیش از سوی سخنگوی دولت بیان شد که وام مسکن روستایی از ۵ شهریور ماه (شنبه) پرداخت خواهد شد.

اما با توجه به اینکه بارها این روند منتفی شده است متقاضیان وام مسکن روستایی اعتمادی به این اخبار ندارند؟

خوشبختانه سخنگوی دولت با بیان این خبر مردم و متقاضیان وام مسکن روستایی را خوشحال کرد. متقاضیان وام مسکن روستایی از فردا می‌توانند به شعب بنیاد مسکن مراجعه و درخواست خود را ارائه و با تشکیل پرونده به شعب بانک‌ها ثبت کنند.

وی با تاکید بر اینکه حلقه اتصال مردم با بنیاد مسکن، ادارات بنیاد مسکن هستند و ما آنها را به شعب بانک‌ها معرفی می‌کنیم ادامه داد: از فردا متقاضیان وام مسکن روستایی به ادارت استانی بنیاد مسکن مراجعه خواهند کرد و اگر خدای ناکرده بعد از مراجعه به شعب بانک‌ها دچار مشکلاتی شدند می‌توانند مجدداً به بنیاد مسکن مراجعه و پیگیر مشکلات خود باشند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: معرفی متقاضیان مسکن روستایی به بانک - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: