اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

همدان دچار کمبود مسکن شده است

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

همدان دچار کمبود مسکن شده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از وضعیت نابه‌سازمان مسکن همدان نسبت به کل کشور خبر داد.

همدان بیشترین کمبود مسکن در کشور را دارد:

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از وضعیت نابه‌سازمان مسکن همدان نسبت به کل کشور خبر داد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، چهارشنبه ۲۹ تیرماه در آیین کلنگ‌زنی پروژه هزار واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر همدان، اظهار کرد: برای تکمیل پروژه‌های مسکن ملی، شهر همدان باید بزرگ شود و به ۱۴۰۰ هکتار زمین نیاز داریم.

حاجی بابایی با بیان اینکه برای همدان نمی‌توانیم طبقه دوم درست کنیم، تصریح کرد: امروز سخت ترین شرایط برای مردم همدان مسکن است و بدترین وضعیت کشور از نظر مسکن و کمبود مسکن را در همدان شاهد هستیم.

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، دیگر نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم بیان کرد: ظرفیت‌هایی برای شناسایی زمین وجود دارد و هیچ کاری در این مملکت، انجام نشده است. پیشنهاداتی برای شناسایی زمین در شهر همدان داریم.

فلاحی تصریح کرد: یکی از مصوبات سفر رهبر انقلاب در سال ۸۳ به همدان، ساماندهی حاشیه نشینی بود. با قرارگاه خاتم نشست داشتیم و آن‌ها قبول کردند زمین‌هایی را تهاتر کنند تا بافت نامنظم، ساماندهی شود که همین مسئله به ظرفیت مسکونی داخل شهر کمک شایانی کند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: همدان دچار کمبود مسکن شده است - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب