اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

پیشرفت پروژه مسکن ملی در البرز

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۱

پیشرفت پروژه مسکن ملی در البرز

به گزارش تهران بزرگ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: در البرز ۲۳۰ هزار نفر برای مسکن ملی ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۳۰ هزار نفر واجد شرایط و ۲۰ هزار نفر تأیید نهایی شده‌اند و ۷۵۰۰ نفر واریزی دریافت کرده اند.

پروژه ۴۸۰ واحدی طرح نهضت مسکن فردیس:

امیر جاوید پور روز پنجشنبه ۲۰ مرداد در بازدید از پروژه ۴۸۰ واحدی طرح نهضت مسکن فردیس اظهار کرد: در بحث نهضت ملی مسکن، استانداری البرز در کنار اداره کل راه و شهرسازی تعامل زیادی دارند و اقدامات ویژه‌ای در این خصوص انجام شده است.

وی با بیان اینکه البرز استانی با وسعت کم و تراکم جمعیت بالا است، توضیح داد: همین محدودیت‌ها باعث شده بود که در بحث تخصیص زمین برای طرح نهضت مسکن با مشکلاتی روبه رو شویم.

وی اضافه کرد: علی رغم این مشکلات در مجموع ۶۵۶ زمین برای این طرح در استان در نظر گرفته شده که بنا است ۸۵ هزار مسکن در آنها ساخته شود.

این مسئول تاکید کرد: از انتهای سال ۹۸ تا چند روز گذشته، حدود ۲۳۰ هزار ثبت نامی برای طرح نهضت مسکن در البرز داشته‌ایم که از این تعداد حدود ۱۳۰ هزار نفر واجد شرایط هستند.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: پیشرفت پروژه مسکن ملی در البرز - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: