اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

کمبود مسکن در تهران

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

کمبود مسکن در تهران

شهردار تهران با بیان اینکه در کشور بن‌بست نداریم، گفت: بی‌توجهی به حوزه مسکن در سال‌های اخیر باعث شد تا یک میلیون مسکن در تهران ساخته نشود.

قرارگاه جهادی مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، علیرضا زاکانی شهردار تهران در آیین برگزاری ساخت ۵ هزار واحد مسکونی در شهر تهران – شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱-گفت : امروز مفتخرم هستم که در کنار ملجأ شریف حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام و امامزادگان همجوار ایشان، یکی‌ از شنبه های خودمان را درخصوص توسعه خدمتگزاری در خصوص قرارگاه جهادی مسکن میگذارم.

وی افزود: سال گذشته که قرارگاه جهادی مسکن آغاز شد سوال این بود که شهرداری چرا وارد این حوزه می شود، جواب بنده این بود که یکی از ویژگی های انقلاب و تاکیدات آن این بود که «ما می توانیم» را در ابعاد مختلف به اثبات برسانیم. واقعیت این است که اگر تک تک ما در کنار هم برای تحقق  این مسأله نباشیم شعار ” ما می‌توانیم”،  عملی نمیشود. یعنی باید من ها تبدیل به ما شود، بنابراین قرارگاه جهادی معطوف به توجه قطعی به مسکن بود.

زاکانی ادامه داد: سال‌ها در تهران این مسأله مطرح بود که تهران به شیوه ای گران بدون نیاز به پاسخ مردم اداره می شود و امروز حاصل آن شد کمبود یک میلیون مسکن، این مساله مهم باعث حاشیه نشینی و مشکل تهیه مسکن چه در حوزه تملک و چه حوزه استیجاری شده است. این متفاوت از رویکرد انقلاب است زیرا طبق نگاه انقلاب  باید مشکلات مردم حل شود.

شهردار تهران در پایان کلام خود گفتند: در کشور محدودیت نداریم اگر بر هم انباشتگی مشکلات وجود دارد به دستان مسئولین این مشکلات حل خواهد شد.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: کمبود مسکن در تهران - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب