اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

کمیسیون اصل نود مجلس

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۲ /۰۷ /۱۴۰۱

کمیسیون اصل نود مجلس

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کوتاهی بانک‌ها در تخصیص تسهیلات قانونی بخش مسکن به متقاضیان به بهانه تورم‌زا بودن ساخت مسکن قطعا خلاف قانون است.

قانون جهش تولید مسکن:

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تهران بزرگ، با تاکید بر لزوم توجه ویژه دولت به قانون جهش تولید مسکن گفت: دولت سیزدهم در همان ماه‌های ابتدایی شروع به کار خود در راستای تحقق قانون جهش تولید مسکن، طرح مسکن ملی را تعریف کرد و بر همین اساس متعهد شد که سالی یک میلیون مسکن در کشور احداث کند.

وی با بیان اینکه اگر عمر 4 ساله دولت سیزدهم را در نظر بگیریم بر اساس وعده‌ای که دولت داده هم‌اکنون باید 25 درصد از کار ساخت یک میلیون مسکن انجام شده باشد، عنوان کرد: در ماه‌هایی اخیر در حوزه‌ مسکن خبر‌هایی به کمیسیون اصل نود ارسال شده که از جمله این گزارشات می‌توان به گزارشی از سامانه املاک و اسکان و یک پرونده جدید که راجع به کم‌کاری‌ها در اجرای قانون جهش تولید مسکن اشاره کرد.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: کمیسیون اصل نود مجلس - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:

فهرست مطالب