اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

کوتاهی دولت برای ساخت مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۱

کوتاهی دولت برای ساخت مسکن

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در بحث ساخت و ساز مسکن؛ بیان کرد: با توجه به آنکه دولت عزم جدی برای ساخت و ساز مسکن دارد، باید هم افزایی مطلوبی میان دستگاه‌های اجرایی برای ساخت مسکن مورد نیاز ایجاد کند و همچنین با دستگاه‌هایی که به وظایف خود عمل نمی‌کنند برخورد شدید داشته باشد.

هم افزایی میان دستگاه‌های اجرایی:

وی ادامه داد: حجت الاسلام رئیسی برای تحقق وعده ساخت ۴ میلیون مسکن مصمم است و این نکته قابل توجهی است که رئیس‌جمهور در سطح راهبردی نظام درد جامعه را می‌داند و می‌شناسد؛

اما مهم است دستگاه‌های اجرایی در کنار این فهم راهبردی، برنامه هم‌افزایی و عملیات میدانی داشته باشند.

شواهد نشان می دهد که هنوز بسیاری از دستگاه‌ها به هم‌افزایی مورد نیاز نرسیده‌اند. اگر می‌خواهیم به اهداف خود برسیم هر چه سریع‌تر باید این کاستی ها برطرف شود.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: کوتاهی دولت برای ساخت مسکن - استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است . تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان: