اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

شکایت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۸ /۰۹ /۱۴۰۱

شکایت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران به رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس از ثبت شکواییه در مراجع قضایی برای اعاده ملک ۱۰۰ هکتاری شهریار گزارش داد.

شرکت سرمایه‌ گذاری مسکن تهران:

به گزارش تهران بزرگ، به تازگی داد سرای دیوان محاسبات کشور نیز با اشاره به بررسی‌ های انجام شده در رابطه با شرکت سرمایه‌ گذاری مسکن تهران از شرکت‌ های زیرمجموعه گروه مالی بانک مسکن و واگذاری 946 هزار و 157 مترمربع زمین در شهریار به تعاونی اتحادسازان طبیعت گزارش کرد، به دلیل مالکیت و مدیریت این تعاونی از سوی کارکنان بانک مسکن امضای قرارداد شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران با مدیریت و اداره دولت ممنوع بوده است.

همچنین امضا تایید مبایعه ‌نامه با شرکت تعاونی اتحادسازان طبیعت در زمانی انجام شده که این شرکت وجود خارجی نداشته و نبود اهلیت شرکت ذکر شده است.

دادسرای دیوان محاسبات با استناد به ممنوعیت عضویت کارکنان دولت در شرکت‌های خصوصی، عضویت 7 نفر از کارکنان بانک مسکن (تعدادی از این کارکنان بازنشسته شده‌اند) را غیرقانونی گزارش کرده است. این 7 نفر بیشترین سهم از زمین حدود یک میلیون مترمربعی شهریار را در اختیار دارند.

وی تصریح کرد: این کار یک رویه حقوقی دارد که متخصصان این حوزه در حال پیگیری آن هستند.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود زمین‌های ذکر شده از خریداران پس گرفته خواهد شد، بیان کرد: خیر، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن دارد ادامه می‌دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تخلفی در این واگذاری صورت گرفته است، گفت: نمی‌توانم در رابطه با این موضوع بحث کنم، این یک اتفاق حقوقی است و داریم آن را پیش می‌بریم.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: شکایت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن
استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است .
تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فهرست مطالب