اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

خرید خانه با بودجه ۲ میلیارد تومان

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۸ /۰۹ /۱۴۰۱

خرید خانه با بودجه ۲ میلیارد تومان

با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید در سطح تهران واحدهایی برای سکونت و یا حتی سرمایه‌گذاری تهیه کنید. در این گزارش سعی کرده‌ایم واحدهای ۲ میلیاردی سطح تهران را مورد بررسی قرار دهیم تا در انتخاب بهتر به شما کمکی کرده باشیم.

خانه با بودجه 2 میلیاردی:

برای شروع، خانه‌ای در سلسبیل را مورد بررسی قرار میدهیم. محله سسبیل دارای بافت قدیمی است و زمین ها غالبا کوچک هستند و کوچه‌های کم عرضی دارند و به دلیل ساخت و ساز برج ها و مجتمع تجاری در این محله کاربری آن تبدیل به کاربری تجاری شده است. این محله دارای انواع مراکز درمانی، تفریحی و مراکز مهم دولتی می‌باشد.

آپارتمانی ۶۷ متری در سلسبیل که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، قیمتی معادل ۲ میلیارد تومان دارد.

آپارتمانی ۱۶ ساله در پیروزی با متراژ ۸۲ متر و ۲ اتاق خواب، ۲ میلیارد تومان ارزش دارد.

برای خرید آپارتمانی ۶۲ متری در جیحون که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۲ میلیارد تومان نیاز دارید.

بودجه لازم برای خرید واحدی ۵۷ متری در تهرانپارس‌شرقی که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، مبلغ ۱ میلیارد و ۹۹۵ میلیون تومان نیاز دارید.

آپارتمانی ۶۲ متری در تهران ‌نو که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، در روزهای گذشته به مبلغی معادل ۲ میلیارد تومان برای فروش گذاشته شده است.

اگر‌ با سرمایه ۲ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در تهران را دارید می‌توانید خانه‌ای ۵۷ متری در نیروهوایی که ۲۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

واحدی نوساز در جوادیه با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۹۹۷ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی ۴۹ متری در جنت‌آباد مرکزی که ۲۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد تومان دارد.

این نکته را در نظر داشته باشید که این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متغیر خواهد بود.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: خرید خانه با بودجه ۲ میلیارد تومان
استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است .
تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فهرست مطالب