اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

سقوط قیمت مسکن در انگلیس

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۸ /۰۹ /۱۴۰۱

سقوط قیمت مسکن در انگلیس

​بلومبرگ در خبر خود نوشت که بررسی نظرسنجی یک شرکت تحقیقاتی در انگلستان گویا آن است که چشم انداز بازده قیمت مسکن با افزایش نرخ بهره وام مسکن منفی شده است.

بازار مسکن انگلستان:

به گزارش تهران بزرگ، مشاهدات نشان می دهد انگلستان هم در دومینوی کاهش قیمت مسکن در جهان قرار گرفته است و در مدار نزولی است.

کاهش اعتماد مصرف کننده در بریتانیا باعث نگرانی برای قیمت مسکن شده است.

این نظر سنجی پیش از سخنرانی لیز تراس نخست وزیر جدید انگلستان انجام شد که گزارش کرده اقداماتی برای حمایت از خانوار در برابر افزایش هزینه های انرژی انجام خواهد شد. نتیجه نظرسنجی انجام شده نشان دهنده افزایش فشار بر هزینه های زندگی است، تورم نزدیک  رکورد  چهل ساله قرار دارد و قیمت تمام کالاها و خدمات را افزایش می دهد.

بانک مرکزی انگلیس برای کنترل تورم نرخ وام مسکن را شش مرتبه از ماه دسامبر(آذر) افزایش داده و هزینه وام مسکن به بالاترین میزان از سال ۲۰۱۶ رسیده است. سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که قیمت بهره در سال آتی تا ۴.۵ درصد افزایش خواهد یافت. همچنین بازار افزایش قیمت بهره نیم درصدی را برای هفته بعدی در نظر گرفته است.

کاری نوفلد، رییس پیش بینی مرکز تحقیقات اقتصاد و بازرگانی به بلومبرگ گزارش کرده که مردم بازدهی ارزش خانه هایشان را منفی می بینند زیرا با افزایش نرخ وام مسکن انتظار اصلاح قیمت در بازار ها به وجود آمده است.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: سقوط قیمت مسکن در انگلیس
استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است .
تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فهرست مطالب