اطلاعیه مهم : مجموع قراردادهای مشارکت در ساخت و تهاتر تهران بزرگ در 3 ماهه اول سال 1401 از مرز 300.000.000.000.000 ریال گذشت .

6713 امتیاز
5/5

برگزاری نمایشگاه‌های مسکن

پایگاه خبری املاک و مستغلات تهران بزرگ
امروز ۱۴ /۰۹ /۱۴۰۱

برگزاری نمایشگاه‌های مسکن

مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با بیان “برگزاری نمایشگاه مسکن کمکی به دولت نکرده است”گفت: در تمام طرح‌های نهضت ملی مسکن از فناوری‌های نوین استفاده می‌‌شود.

طرح‌های نهضت ملی مسکن:

به گزارش تهران بزرگ، مصطفی مهردادفر با اعلام این‌که در تمام طرح‌های نهضت ملی مسکن از فناوری‌های نوین استفاده می‌‌شود، بیان کرد:‌ در تمام مراحل از آماده‌سازی زمین، مطالعات ژئوفیزیک و ژئوتکنیک مباحث دانش‌بنیان مطرح و پروژه‌های عملیاتی مشخص دارد که جامعه دانشگاهی در این خصوص آماده ارائه راهکارها و فرآیندها هستند.

وی با تاکید بر این‌که از تجربه مسکن مهر استفاده کرده و مباحث را شناسایی کرده‌ایم، افزود: دوری از رویکرد شتابزده، احصاء هزینه‌های جانبی و زیرساختی در راستای افزایش طول عمر ساختمان را در سیاست‌های نهضت ملی مسکن دیده‌ایم و ناگزیریم برای باقی ماندن در بازار مسکن به سمت فناوری‌های نوین برویم.

این خبر و مقاله در پایگاه اطلاعاتی املاک تهران بزرگ بایگانی شد/عنوان: برگزاری نمایشگاه‌های مسکن
استفاده از مفاد و اطلاعات درج شده در این گزارش و مقاله در سایر خبرگزاری ها و پایگاه های رسانه ای با ذکر منبع خبر بلامانع است .
تهیه شده توسط بخش ممیزی سند و واحد حقوقی با تلاش های تیم خبرنگاران املاک تهران بزرگ .
آخرین خبرها :

فهرست مطالب

فهرست مطالب